Logo MONETA Money Bank

DUB VÁCLAV

Transparentní účet č.: 231641788/0600 aktivovaný od 17. 9. 2019
Účetní zůstatek26 565,88 Kč

Pohyby transakcí na účtu

Přehled transakcí je dostupný za poslední 3 měsíce, u politických stran až 3 roky.
DatumNázev účtu/PoznámkaVariabilní symbolČástka
28. 7. 2026DUB VÁCLAV000464461 5311573485 / Alza.cz Prague CZ PLATBA KARTOU ONLINE 2783-858,00 Kč
23. 7. 2026DUB VÁCLAV000464461 5411573485 / Lidl dekuje za nakup Praha CZ PLATBA KARTOU V ČR 2783-719,60 Kč
21. 7. 2026DUB VÁCLAVOKAMŽITÁ ÚHRADA --360,00 Kč
20. 7. 2026DUB VÁCLAV000464461 6011573485 / MMB VITEZNE NAM 2 Praha 6 CZ VÝBĚR HOTOVOSTI 2783-60 000,00 Kč
17. 7. 2026DUB VÁCLAVYuliia Mateiko / Joma Mateiko-1 230,00 Kč
15. 7. 2026DUB VÁCLAVMarie Ešnerová / Ešny-1 230,00 Kč
15. 7. 2026DUB VÁCLAVMALY PETR / MALY PETR Oliver Malý týmová pokladna-200,00 Kč
15. 7. 2026DUB VÁCLAVŠálková Eva / Šálková Eva Šálek kasa-200,00 Kč
14. 7. 2026DUB VÁCLAVNGUYEN NANG TINH / Nguyen nang dai duong-3 230,00 Kč
14. 7. 2026DUB VÁCLAV000464461 5941573485 / lacasport.cz Usti nad Labe CZ PLATBA KARTOU ONLINE 2783-279,00 Kč
10. 7. 2026DUB VÁCLAVMARIIA LOKTEVA / Loktev - Belgie 3/4-2 500,00 Kč
9. 7. 2026DUB VÁCLAVREJMON MILAN 181 230,00 Kč
8. 7. 2026DUB VÁCLAVJUDr.Obešlo Martin / Max Obešlo soustředění-2 000,00 Kč
7. 7. 2026DUB VÁCLAVYuliia Mateiko / Zaloha mateiko-2 000,00 Kč
7. 7. 2026DUB VÁCLAVRůžková Renata / Růžková Renata Matyáš Růžek 2009-200,00 Kč
7. 7. 2026DUB VÁCLAVPetr Hýsek / Soustredeni Joma53 230,00 Kč
29. 6. 2026DUB VÁCLAVLukáš Brávek / Brávek Daniel-2 000,00 Kč
29. 6. 2026DUB VÁCLAVMarie Ešnerová / Marie Ešnerová Ešner soustředění-3 000,00 Kč
29. 6. 2026DUB VÁCLAVMartin Stránský / Dáfa Joma31 230,00 Kč
22. 6. 2026DUB VÁCLAVVÁCLAV DUB --55 000,00 Kč