Logo MONETA Money Bank

DANIŠ ROMAN

Transparentní účet č.: 235152420/0600 aktivovaný od 18. 8. 2020
Účetní zůstatek2 471,13 Kč

Pohyby transakcí na účtu

Přehled transakcí je dostupný za poslední 3 měsíce, u politických stran až 3 roky.
DatumNázev účtu/PoznámkaVariabilní symbolČástka
28. 7. 2026DANIŠ ROMANTomáš Zítka / Šála Mája Doubková-300,00 Kč
21. 7. 2026DANIŠ ROMANTomáš Zítka -161,00 Kč
20. 7. 2026DANIŠ ROMANOKAMŽITÁ ÚHRADA Platba šály - Ústečtí Patrioti--8 000,00 Kč
1. 7. 2026DANIŠ ROMANDodok Lukáš / Dodok Lukáš -100,00 Kč
29. 6. 2026DANIŠ ROMANDANIŠ ROMAN / Roman Daniš - 1x šála-300,00 Kč
23. 6. 2026DANIŠ ROMANDANIŠ ROMAN / Fanda Bartunek - sala 1x-300,00 Kč
22. 6. 2026DANIŠ ROMANMÜLLEROVÁ JAROSLAV / Víťa Kokoška - šála 1x-300,00 Kč
22. 6. 2026DANIŠ ROMANMaruš Vilém / Vilda 1ks-300,00 Kč
18. 6. 2026DANIŠ ROMANRezek, Luboš / Luboš 2x šála-600,00 Kč
18. 6. 2026DANIŠ ROMANLUKÁŠ KIMMEL / 1xSala - Štěrbinka-300,00 Kč
18. 6. 2026DANIŠ ROMANZdeněk Janda / Eliška Jandová šála-300,00 Kč
18. 6. 2026DANIŠ ROMANTomáš Zítka / Tomáš Zítka 3x-900,00 Kč
18. 6. 2026DANIŠ ROMANSOUKUP VOJTECH -300,00 Kč
18. 6. 2026DANIŠ ROMANLUKÁŠ KIMMEL / 1xKyblicek plný štěstí.-333,00 Kč
18. 6. 2026DANIŠ ROMANVáclav Bárta / Václav Bárta - 1 ks šála702200040300,00 Kč
18. 6. 2026DANIŠ ROMANMarek Vacík / Marek Vacík 2 šály-600,00 Kč
18. 6. 2026DANIŠ ROMANRudolf Beneda / Ruda 2ks-600,00 Kč
18. 6. 2026DANIŠ ROMANLenka Imbrová / Václav Imbr 3 šály-900,00 Kč
17. 6. 2026DANIŠ ROMANJiří Matys / Filip Matys, 1 ks šála-300,00 Kč
17. 6. 2026DANIŠ ROMANDANIŠ ROMAN / Daniš Roman - šála 2x-600,00 Kč