Logo MONETA Money Bank

SV DOMU SLAVKOVSKÁ

Transparentní účet č.: 245906599/0600 aktivovaný od 2. 3. 2022
Účetní zůstatek970 471,90 Kč

Pohyby transakcí na účtu

Přehled transakcí je dostupný za poslední 3 měsíce, u politických stran až 3 roky.
DatumNázev účtu/PoznámkaVariabilní symbolČástka
20. 7. 2026SV DOMU SLAVKOVSKÁBc.Dyrčík Jaroslav / Bc.Dyrčík Jaroslav platba Dyrčík 862/14862000141 542,00 Kč
20. 7. 2026SV DOMU SLAVKOVSKÁŠTEFKOVÁ HANA / nájem Štefková-1 494,00 Kč
17. 7. 2026SV DOMU SLAVKOVSKÁRADIMECKÁ MARKÉTA / RADIMECKÁ MARKÉTA PLATBA8620072 341,00 Kč
13. 7. 2026SV DOMU SLAVKOVSKÁTRVALÝ PŘÍK.K ÚHRADĚ 22755793 25067123 1400642045-10 450,00 Kč
13. 7. 2026SV DOMU SLAVKOVSKÁPŘÍKAZ K ÚHRADĚ 2. část ze 4. částí DPP č. 2026/0220260202-2 160,00 Kč
13. 7. 2026SV DOMU SLAVKOVSKÁPŘÍKAZ K ÚHRADĚ 2. část ze 4. částí DPP č. 2026/0320260302-2 160,00 Kč
13. 7. 2026SV DOMU SLAVKOVSKÁPŘÍKAZ K ÚHRADĚ Úklid červen 202620260506-1 800,00 Kč
13. 7. 2026SV DOMU SLAVKOVSKÁPŘÍKAZ K ÚHRADĚ 29313694-1 746,00 Kč
13. 7. 2026SV DOMU SLAVKOVSKÁPŘÍKAZ K ÚHRADĚ 6161028537-176,54 Kč
13. 7. 2026SV DOMU SLAVKOVSKÁPŘÍKAZ K ÚHRADĚ 2. část ze 4. částí DPP č. D2026/0120260102-3 780,00 Kč
13. 7. 2026SV DOMU SLAVKOVSKÁPŘÍKAZ K ÚHRADĚ 20260169-3 853,00 Kč
3. 7. 2026SV DOMU SLAVKOVSKÁE.ON ENERGIE, A.S. / E.ON ENERGIE, A.S. DOC. 4013 7872 2026.250000010SPOLECENSTVI VLASTNIKU DOMU SLAVKOV6161028534468,69 Kč
2. 7. 2026SV DOMU SLAVKOVSKÁUSP - SIPO / USP - SIPO 5330 770,00 Kč
22. 6. 2026SV DOMU SLAVKOVSKÁBc.Dyrčík Jaroslav / Bc.Dyrčík Jaroslav platba Dyrčík 862/14862000141 542,00 Kč
22. 6. 2026SV DOMU SLAVKOVSKÁŠTEFKOVÁ HANA / nájem Štefková-1 494,00 Kč
18. 6. 2026SV DOMU SLAVKOVSKÁCABEJŠEK ROSTISLAV / Nedoplatek voda Cabejšek8625015 271,00 Kč
18. 6. 2026SV DOMU SLAVKOVSKÁRADIMECKÁ MARKÉTA / RADIMECKÁ MARKÉTA PLATBA8620072 341,00 Kč
15. 6. 2026SV DOMU SLAVKOVSKÁTRVALÝ PŘÍK.K ÚHRADĚ 22755793 25067123 1400642045-10 450,00 Kč
12. 6. 2026SV DOMU SLAVKOVSKÁPŘÍKAZ K ÚHRADĚ Úklid květen 202620260505-1 800,00 Kč
12. 6. 2026SV DOMU SLAVKOVSKÁPŘÍKAZ K ÚHRADĚ 20260143-3 853,00 Kč