Logo MONETA Money Bank

ÚTULEK DOGSY, Z.S.

Transparentní účet č.: 222314398/0600 aktivovaný od 17. 2. 2017
Účetní zůstatek6 438,98 Kč

Pohyby transakcí na účtu

Přehled transakcí je dostupný za poslední 3 měsíce, u politických stran až 3 roky.
DatumNázev účtu/PoznámkaVariabilní symbolČástka
28. 8. 2026ÚTULEK DOGSY, Z.S.TANPO a.s. / TANPO a.s. 482910132 000,00 Kč
27. 8. 2026ÚTULEK DOGSY, Z.S.Lucie Kostenková / Lucie Kostenková příspěvek od Lucie Kostenkové-100,00 Kč
25. 8. 2026ÚTULEK DOGSY, Z.S.M. Lopez Gutierrez / M. Lopez Gutierrez mesicni prispevek Dogsy-300,00 Kč
25. 8. 2026ÚTULEK DOGSY, Z.S.Pavel Bilý / Pavel Bilý -100,00 Kč
25. 8. 2026ÚTULEK DOGSY, Z.S.Kristýna Bilá / Kristýna Bilá Děkuji za vše, co děláte.-100,00 Kč
25. 8. 2026ÚTULEK DOGSY, Z.S.Šifta Jiří,ml. / Šifta Jiří,ml. Pája Šiftová-100,00 Kč
24. 8. 2026ÚTULEK DOGSY, Z.S.Knot Kamil / Knot Kamil -100,00 Kč
20. 8. 2026ÚTULEK DOGSY, Z.S.Lásková, Šárka / Lásková, Šárka -100,00 Kč
20. 8. 2026ÚTULEK DOGSY, Z.S.Pelda Miroslav / Pelda Miroslav -200,00 Kč
20. 8. 2026ÚTULEK DOGSY, Z.S.NERADOVÁ KATEŘINA / NERADOVÁ KATEŘINA PŘÍSPĚVEK PRO ÚTULEK DOGSY-300,00 Kč
20. 8. 2026ÚTULEK DOGSY, Z.S.Klásková Marta / Klásková Marta -200,00 Kč
19. 8. 2026ÚTULEK DOGSY, Z.S.Prokop Julius / Prokop Julius -300,00 Kč
18. 8. 2026ÚTULEK DOGSY, Z.S.HALÁK BRONISLAV / KDYZ LASKA NESTACI11111100,00 Kč
18. 8. 2026ÚTULEK DOGSY, Z.S.DUOVET S.R.O. 2600002065-3 600,00 Kč
18. 8. 2026ÚTULEK DOGSY, Z.S.DUOVET S.R.O. 2600001636-6 700,00 Kč
18. 8. 2026ÚTULEK DOGSY, Z.S.Ing.Pekařová Jana / Ing.Pekařová Jana příspěvek-50,00 Kč
17. 8. 2026ÚTULEK DOGSY, Z.S.OKAMŽITÁ ÚHRADA --705,00 Kč
17. 8. 2026ÚTULEK DOGSY, Z.S.Knotová, Monika / Knotová, Monika mesicni prispevek na chlupace-50,00 Kč
17. 8. 2026ÚTULEK DOGSY, Z.S.Bc. Daniel Veindl / Bc. Daniel Veindl -1 000,00 Kč
17. 8. 2026ÚTULEK DOGSY, Z.S.Kamila Rücklová / Kamila Rücklová -300,00 Kč